P O L A D B A S T

داربست چیست ؟ به سازه‌ ای از جنس فلز یا چوب که برای دسترسی راحت به نقاط دشوار در حین ساخت سازه یا تعمیرات ساختمان و دیگر سازه ‌ها بکار می ‌رود داربست گفته می ‌شود ، همچنین داربست‌ ها که از میله‌ های فلزی و چوبی ساخته می ‌شوند گاها به عنوان تکیه ‌گاه برای بخشی از دیگر سازه ‌ها هم استفاده می‌شوند.در ادامه مقاله داربست چیست به معرفی انواع داربست و کاربرد آنها می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

ساخت داربست‌ ها مهارت ویژه‌ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است.برای همین رعایت قوانین ایمنی داربست بسیار حائز اهمیت می ‌باشد.

معرفی انواع داربست

انواع مختلف داربست :

داربست فلزی
داربست های فلزی عموما از جنس فولاد با قطر 48/3 ساخته می شوند. در اصطلاح به آنها لوله 5 سانتی نیز گفته می شود. حداقل ضحامت این لوله ها 4 میلی متر بوده که به وسیله بَست های مربوطه به یکدیگر اتصال پیدا کرده و مونتاژ می شوند .
داربست چوبی
داربست های چوبی اکثرا به صورت ثابت بوده که از چوب های گرد و یا نردبان های مخصوص برای ساخت این نوع داربست ها استفاده می‌شود. به طور کلی هر زمان برای برپا کردن داربست از تخته ، خرک و پل موقت استفاده شود، داربست ایجاد شده را، داربست چوبی می‌نامند.

پولادبست با سابقه فعالیت 40 ساله در زمینه اجاره و نصب انواع داربست به‌صورت شبانه‌روزی آماده همکاری با ارگان‌های دولتی و خصوصی با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت اجاره داربست، هزینه نصب داربست می‌توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجرب ما به‌صورت 24 ساعته آماده ارائه هرچه‌ بهتر خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد.

تماس با ما:
درباره ما:

پولاد بست  با نیم قرن تجربه آماده اجرای داربست به صورت کلی و جزئی با چند اکیپ فعال در سطح شهر تهران می باشد.

لوکیشن پولاد بست:
Call Now Buttonتماس با ما 09126963978